X
Produkt bol pridaný do objednávky.
Úvod Podpora Najčastejšie otázky

Najčastejšie otázky

1. Čo znamená, ak je v popise a špecifikácii počítača, alebo notebooku uvedené "Inštalácia Windows", "Predinštalácia Windows", alebo "Pôvodný COA štítok"?

 • Ak je uvedené „Inštalácia Windows“, tak je v cene počítača, alebo notebooku príslušný operačný systém, ktorý je nainštalovaný na danom zariadení. Informácia o zakúpení operačného systému je uvedená na daňovom doklade.

 • Ak je uvedené „Predinštalácia Windows“, potom je v cene počítača, alebo notebooku predinštalácia príslušného operačného systému podľa pôvodnej licencie, ktorá bola na danom zariadení. Daňový doklad neobsahuje informáciu o zakúpení operačného systému. V prípade, že chcete mať uvedenú informáciu o zakúpení operačného systému na daňovom doklade, odporúčame zakúpiť jeden zo zvýhodnených systémov Windows z našej ponuky.

 • Pokiaľ je uvedené „Pôvodný COA štítok“, tak na danom počítači, alebo notebooku je iba nalepený pôvodný COA štítok Windows, počítač je protokolárne zmazaný a nekupujete si s ním operačný systém. V tomto prípade odporúčame zakúpiť jeden zo zvýhodnených operačných systémov Windows z našej ponuky.

2. Kategorizácia stavu notebookov, batérií v notebookoch a monitorov

Notebooky
Každý použitý notebook prejde dôkladným servisom – repasáciou. Z technického hľadiska sú notebooky funkčné na 100%. Z kozmetického hľadiska môžu javiť známky používania. Jedná sa o drobné škrabance, ryhy, odreniny na krytoch, drobné preliačiny, alebo ľahko narazené  rohy na tele notebooku, škrabance, odtlačky a mapy na LCD.   Podľa miery opotrebenia sú notebooky zaradené do nasledujúcich tried. Vo všetkých triedach je garantovaná záruka 100% funkčnosti notebooku.

 • Trieda „A+“
  Notebook je ako nový, nejaví žiadne známky používania. Väčšinou sa jedná o notebooky, ktoré slúžili ako náhradné, alebo záložné.
 • Trieda „A“ 
  Najpredávanejšia trieda notebookov. Notebook javí drobné známky používania. Na tele notebooku môžu byť drobné škrabance. LCD displej notebooku je v 100% stave.
 • Trieda „B+“
  Notebook javí známky používania. Ryhy, odreniny, drobné preliačiny na tele a klávesnici notebooku.
  LCD displej notebooku je v 100% stave.
 • Trieda „B“
  Notebook javí viditeľné známky používania. Ryhy, praskliny, odreniny na tele a klávesnici notebooku, škrabance, odtlačky klávesnice, fliačiky, alebo chybné pixely na LCD displeji. Závady, ktoré nemajú vplyv na funkčnosť notebooku. Notebooky z tejto triedy sú predávané s výraznou zľavou.

Batérie v notebookoch

 • Nová batéria 
  S notebookom je dodaná nová batéria so zárukou 24 mesiacov.
 • Použitá batéria 
  V notebooku je pôvodná batéria, ktorej funkčnosť je v dobe predaja overená a garantovaná. Na použitú batériu sa záruka nevzťahuje.
 • Batéria s nulovou výdržou
  Notebook je dodaný bez batérie, alebo s nefunkčnou batériou. Zákazník má možnosť zakúpenia novej batérie za zvýhodnenú cenu.

Monitory

 • Trieda „A“ 
  Displej monitora je v 100% stave. Ľahké známky používania sú len na plastoch monitora.
 • Trieda „B“
  Monitor javí väčšie známky používania na plastoch. Na displeji môžu byť škrabance, biele fliačiky, chybné pixely, alebo nečistoty. Tieto závady nemajú vplyv na funkčnosť monitora. Monitory z tejto triedy sú predávané s výraznou zľavou.


3. Kde môžem sledovať zásielku s tovarom?

Po odoslaní tovaru Vám na e-mail uvedený v objednávke príde správa o  odoslaní s číslom balíka. Toto číslo vložíte do sledovacieho systému prepravnej spoločnosti, ktorý nájdete na adrese Sledovanie zásielok Geis

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Po kliknutí na "Odoslať správu", bude správa poslaná na náš e-mail. Odpoveď môžete očakávať do 2 pracovných dní. Väčšinou to ale bývá do pár hodín.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Poslať na e-mail Tlačiť

Rýchly kontakt

VT DATA s.r.o.


VT DATA s.r.o. mapa
A.Hlinku 60 - OD Kocka
921 01 Piešťany
Tel.: 033 76 25 471

Mobil: 0903 722 710

Mobil: 0901 722 770

GPS:    48°35'47.11"N
             17°49'25.75"E

Bližšie Informácie

Novinky na e-mail

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.