X
Produkt bol pridaný do objednávky.
Úvod Servis a podpora Najčastejšie otázky

Najčastejšie otázky


Čo to znamená, ak je pri počítači alebo notebooku uvedené v parametroch Operačný systém: Inštalácia Windows ... ( MS Windows ... ) alebo ak je tam uvedené Štítok XP ... ?

  • Ak je uvedené "Inštalácia Windows ..." ( prípadne "MS Windows ...") potom je v cene počítača alebo notebooku príslušný operačný systém, který je predinštalovaný na danom produkte a aktivovaný (súčasťou takejte dodávky nie je instalačně médium!)
  • Ak je uvedené "Štítok XP ..." potom je na danom produkte len pôvodný COA štítok, počítač je protokolárne vymazaný a nekupujete si tým operačný systém (  v takom prípade doporučujeme zakúpiť jeden zo zvýhodněných operačných systémov, ktoré máme v ponuke – Windows XP Home alebo Windows XP Pro, prípadne iný operačný systém).
  • Kde môžem sledovať zásielku s tovarom?

Po odoslaní tovaru Vám na e-mail uvedený v objednávke príde správa o  odoslaní s číslom balíka. Toto číslo vložíte do sledovacieho systému prepravnej spoločnosti, ktorý nájdete na tejto adrese:Sledovanie zásielok DPD

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Po kliknutí na "Odoslať správu", bude správa poslaná na náš e-mail. Odpoveď môžete očakávať do 2 pracovných dní. Väčšinou to ale bývá do pár hodín.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Poslať na e-mail Tlačiť

Rýchly kontakt

VT DATA s.r.o.


VT DATA s.r.o. mapa
A.Hlinku 60 - OD Kocka
921 01 Piešťany
Tel.: 033 76 25 471

Mobil: 0903 722 710

Mobil: 0901 722 770

GPS:    48°35'47.11"N
             17°49'25.75"E

Bližšie Informácie

Novinky na e-mail

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.