X
Produkt bol pridaný do objednávky.
Úvod Najvýhodnejší legálny Windows

Najvýhodnejší legálny Windows

              

 

Čo znamená, ak je v popise a špecifikácii počítača, alebo notebooku uvedené "Inštalácia Windows", "Predinštalácia Windows", alebo "Pôvodný COA štítok"?

 • Ak je uvedené „Inštalácia Windows“, tak je v cene počítača, alebo notebooku príslušný operačný systém, ktorý je nainštalovaný na danom zariadení. Informácia o zakúpení operačného systému je uvedená na daňovom doklade.

 • Ak je uvedené „Predinštalácia Windows“, potom je v cene počítača, alebo notebooku predinštalácia príslušného operačného systému podľa pôvodnej licencie, ktorá bola na danom zariadení. Daňový doklad neobsahuje informáciu o zakúpení operačného systému. V prípade, že chcete mať uvedenú informáciu o zakúpení operačného systému na daňovom doklade, odporúčame zakúpiť jeden zo zvýhodnených systémov Windows z našej ponuky.

 • Pokiaľ je uvedené „Pôvodný COA štítok“, tak na danom počítači, alebo notebooku je iba nalepený pôvodný COA štítok Windows, počítač je protokolárne zmazaný a nekupujete si s ním operačný systém. V tomto prípade odporúčame zakúpiť jeden zo zvýhodnených operačných systémov Windows z našej ponuky.

Používanie originálnych operačných systémov Windows je pri repasovaných (renovovaných) počítačoch rovnako dôležité ako pri nových počítačoch.

 • Iba originálny operačný systém Windows poskytuje koncovým používateľom očakávanú kvalitu a ďalšie výhody, ako je napríklad prístup na všetky budúce aktualizácie, rozšírené funkcie a bonusové ponuky na stiahnutie.

Čo je Microsoft Authorized Refurbisher Program (MAR)?

 • Je to špeciálny partnerský  program spoločnosti Microsoft , ktorý umožňuje jej členom nainštalovať na kvalifikované repasované počítače originálny softvér spoločnosti Microsoft za zvýhodnenú cenu. Je určený na komerčné využitie pre firmy ale ja domácnosti

  Čo je Microsoft Microsoft Registered Refurbisher (RRP)
 • Ďalším programom je program Microsoft Registered Refurbisher (RRP) Umožňuje dodať originálny softvér spoločnosti Microsoft  vybraným  užívateľom (školy, nemocnice, neziskové organizácie, atď.),

Čo je kvalifikovaný počítač?

 • Použitý počítač musí byť riadne repasovaný (certifikovane vymazané dáta, profesionálne vyčistený a odskúšaný)

 • Na počítači bol v minulosti nainštalovaný akýkoľvek Microsoft operačný systém (má na sebe platný pôvodný COA štítok)

 

Aký je rozdiel medzi commercial licenses a citizenship licenses?

 • Commercial licenses umožňuje všetkým zákazníkom v komerčnom sektore (koncovým zákazníkom, stredné a  veľké spoločnosti, verejnej správy, atď) v Českej republike a Slovenskej republike zakúpiť spolu s repasované PC za zvýhodnené ceny tieto produkty:

-          Windows 10 Home Premium Refurbisher SP1 32/64 bit

-          Windows 10 Professional Refurbisher SP1 32/64 bit

Citizenship licenses - umožňuje dodávať vybraným zákazníkom (školy, nemocnice, neziskové organizácie, ...) spoločne s repasovaným PC za zvýhodnenú cenu nasledujúci software:

- MS WINDOWS 10 - len pre vzdelávacie a neziskové organizácie

MS OFFICE 2010 EDITION iba pre neziskové organizácie a fakultné nemocnice

 

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Po kliknutí na "Odoslať správu", bude správa poslaná na náš e-mail. Odpoveď môžete očakávať do 2 pracovných dní. Väčšinou to ale bývá do pár hodín.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Poslať na e-mail Tlačiť

Rýchly kontakt

VT DATA s.r.o.


VT DATA s.r.o. mapa
A.Hlinku 60 - OD Kocka
921 01 Piešťany
Tel.: 033 76 25 471

Mobil: 0903 722 710

Mobil: 0901 722 770

GPS:    48°35'47.11"N
             17°49'25.75"E

Bližšie Informácie

Novinky na e-mail

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.