X
Produkt bol pridaný do objednávky.
Úvod Podpora Kategorizácia stavu produktov

Kategorizácia stavu notebookov, batérií v notebookoch a monitorov

Notebooky
Každý použitý notebook prejde dôkladným servisom – repasáciou. Z technického hľadiska sú notebooky funkčné na 100%. Z kozmetického hľadiska môžu javiť známky používania. Jedná sa o drobné škrabance, ryhy, odreniny na krytoch, drobné preliačiny, alebo ľahko narazené  rohy na tele notebooku, škrabance, odtlačky a mapy na LCD.   Podľa miery opotrebenia sú notebooky zaradené do nasledujúcich tried. Vo všetkých triedach je garantovaná záruka 100% funkčnosti notebooku.

 • Trieda „A+“
  Notebook je ako nový, nejaví žiadne známky používania. Väčšinou sa jedná o notebooky, ktoré slúžili ako náhradné, alebo záložné.
 • Trieda „A“ 
  Najpredávanejšia trieda notebookov. Notebook javí drobné známky používania. Na tele notebooku môžu byť drobné škrabance. LCD displej notebooku je v 100% stave.
 • Trieda „B+“
  Notebook javí známky používania. Ryhy, odreniny, drobné preliačiny na tele a klávesnici notebooku.
  LCD displej notebooku je v 100% stave.
 • Trieda „B“
  Notebook javí viditeľné známky používania. Ryhy, praskliny, odreniny na tele a klávesnici notebooku, škrabance, odtlačky klávesnice, fliačiky, alebo chybné pixely na LCD displeji. Závady, ktoré nemajú vplyv na funkčnosť notebooku. Notebooky z tejto triedy sú predávané s výraznou zľavou.

Batérie v notebookoch

 • Nová batéria 
  S notebookom je dodaná nová batéria so zárukou 24 mesiacov.
 • Použitá batéria 
  V notebooku je pôvodná batéria, ktorej funkčnosť je v dobe predaja overená a garantovaná. Na použitú batériu sa záruka nevzťahuje.
 • Batéria s nulovou výdržou
  Notebook je dodaný bez batérie, alebo s nefunkčnou batériou. Zákazník má možnosť zakúpenia novej batérie za zvýhodnenú cenu.

Monitory

 • Trieda „A“ 
  Displej monitora je v 100% stave. Ľahké známky používania sú len na plastoch monitora.
 • Trieda „B“
  Monitor javí väčšie známky používania na plastoch. Na displeji môžu byť škrabance, biele fliačiky, chybné pixely, alebo nečistoty. Tieto závady nemajú vplyv na funkčnosť monitora. Monitory z tejto triedy sú predávané s výraznou zľavou.

Poslať na e-mail Tlačiť

Rýchly kontakt

VT DATA s.r.o.


VT DATA s.r.o. mapa
A.Hlinku 60 - OD Kocka
921 01 Piešťany
Tel.: 033 76 25 471

Mobil: 0903 722 710

Mobil: 0901 722 770

GPS:    48°35'47.11"N
             17°49'25.75"E

Bližšie Informácie

Novinky na e-mail

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.